0

COB LED, BAY15d (P21) Canbus - červená farba

  • Momentálne vypredané
  • Výrobca: MARUTA Shoji Corporation
  • Kód produktu: COB LED, BAY15d (P21) Canbus - červená farba
  • 14,99€Zdieľať

Tieto LED žiarovky v pätici BAY15d využívajú na svoj rozptyl svetla šošovku s COB LED čipom doplnenú bočnými COB LED čipmi. Majú vysokú svietivosť. Sú použiteľné v exteriéri vozidla. Sú odolné voči otrasom, vlhku a prepätiu. 


Farba svetla: červená

Pätica: BAY15d, T25, P21, 1157 - ,,dvojvlákno"

Príkon: 12V

Svietiaci výkon: cca 550 lumenov / kus

Dlhá životnosť

Nízka spotreba energie

Zosilnená konštrukcia proti vibráciám 

Hliníkové telo pre lepší odvod tepla

Vstavané CANBUS rezistory (proti vypisovaniu chýb vypálenej žiarovky)

Použitie: napr. denné svietenie, cúvacie svetlo, obrysové svetlo (Táto LED žiarovka je náhrada dvojvláknovej žiarovky, teda žiarovky obrysového svetla doplneného brzdovým svetlom.)

Plug and Play inštalácia

Cena je za KUS (Minimálna objednávka sú 2 kusy. Je potrebné naklikať si vždy PÁRNY počet kusov.)


LED žiarovka slúži výhradne na použitie v automobile. Pri výmene sa odporúča meniť pár (2 LED žiarovky). Nie je dovolené dávať túto LED žiarovku do inej pätice ako je menovaná vyššie. Pri inštalácií sa nedotýkajte pracovných plôch LED čipoch, môžete tak nenávratne poškodiť LED žiarovku. Pri výmene žiarovku nechajte vychladnúť, inak sa môžete popáliť. Odporúčame zveriť výmenu do autorizovaného/neautorizovaného autoservisu.

Aj napriek veľmi silnému CANBUSU sa pri niektorých vozidlách môže občasne vyskytnúť chybová hláška. Riešením je buď vypnutie kontroly konkrétnej vypálenej žiarovky cez OBD panel vozidla, prípadne zakúpenie 100% originálneho adaptéra proti vypisovaniu chýb (hlavne pre značky vozidiel Audi, VW, Seat). Ďakujeme za zakúpenie produktu. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie