0
 • -5% OSRAM D2S Cool Blue Boost Xenarc 7000k

OSRAM D2S Cool Blue Boost Xenarc 7000k

 • Skladom
 • Výrobca: OSRAM
 • Kód produktu: OSRAM D2S Cool Blue Boost Xenarc 7000k
 • Akciová cena:

  122,10€

  Základná cena:

  128,20€

  Zľava:

  5%Zdieľať

Výbojka/y skladom u externého dodávateľa. Na našom sklade vie/vedia byť zvyčajne do 2-3 pracovných dní. Následne ju/ich vieme expedovať na adresu uvedenú v objednávke. 


Výbojky OSRAM Cool Blue Boost Xenarc produkujú modrasté svetlo s teplotou chromatičnosti 7000K, ktoré je dosiahnuté špeciálnym plniacim systémom namiesto klasického povrstvenia. Tieto výbojky sú určené len pre OFF-ROAD a nie sú homologizované pre premávku na verejných komunikáciách.


Farba svetla: 7000k (chladné biele svetlo)

Príkon: 35W

Menovité napätie: 85V

Svietiaci výkon: 3200 lm

Predpokladaná životnosť: cca 3000 motohodín

Inštalácia: Plug and Play (otvoríš a nasadíš) 

Cena je za pár (2 xenónové výbojky v balení)


Pri výmene xenónových výbojok odporúčame meniť súčasne obe xenónové výbojky. Odporúčame tak z toho dôvodu, že pri výmene novej xenónovej výbojky by bol viditeľný farebný rozdiel a intenzita svetla medzi novou a čiastočne vysvietenou druhou výbojkou. Ďalším dôvodom je aj približne rovnaká životnosť výbojok, takže treba počítať, že v blízkej budúcnosti sa vypáli aj druhá. 

Originálny výrobok. Predávame len výrobky priamo od výrobcu danej značky, žiadne čínske náhrady (mnohokrát dovezené cez Poľsko na SR). Originálne kópie často krát lákajú na podivne nízke bezkonkurenčné ceny.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie