ODOSIELA SA BEZ OBMEDZENÍ. Dodanie zásielok prostredníctvom spoločnosti ,,ZÁSIELKOVŇA" je momentálne kvôli vírusu COVID-19 POZASTAVENÉ. Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia.
0

OSRAM D3S Night Breaker Laser Xenarc +200%

  • Skladom
  • Výrobca: OSRAM
  • Kód produktu: OSRAM D3S Night Breaker Laser Xenarc +200%
  • 192,00€Zdieľať

Výbojka/y skladom u externého dodávateľa. Na našom sklade vie/vedia byť zvyčajne do 2-3 pracovných dní. Následne ju/ich vieme expedovať na adresu uvedenú v objednávke. 


Nová generácia má najsilnejšie osvetlenie spomedzi xenónových svetelných zdrojov značky OSRAM. Vďaka najnovšej technológií spoločnosti OSRAM získate presnejší pohľad na osvetlenú cestu pred vozidlom. Sú až do 200% jasnejšie ako štandardné xenónové výbojky. Vďaka novým technologickým riešeniam spoločnosť OSRAM nie len zvýšila hodnoty osvetlenia, ale aj farbu svetla na hranicu 4500k. Homologizovaná pre premávku na pozemných komunikáciách. 


Farba svetla: 4500k (farba svetla blížiaca sa dennému svetlo)

Príkon: 35W

Menovité napätie: 42V

Svietiaci výkon: 3200 lm

Predpokladaná životnosť: cca 3000 motohodín

Inštalácia: Plug and Play (otvoríš a nasadíš) 

Cena je za sadu (2 xenónové výbojky v balení)


Pri výmene xenónových výbojok odporúčame meniť súčasne obe xenónové výbojky. Odporúčame tak z toho dôvodu, že pri výmene novej xenónovej výbojky by bol viditeľný farebný rozdiel a intenzita svetla medzi novou a čiastočne vysvietenou druhou výbojkou. Ďalším dôvodom je aj približne rovnaká životnosť výbojok, takže treba počítať, že v blízkej budúcnosti sa vypáli aj druhá. 

Originálny výrobok. Predávame len výrobky priamo od výrobcu danej značky, žiadne čínske náhrady (mnohokrát dovezené cez Poľsko na SR). Originálne kópie často krát lákajú na podivne nízke bezkonkurenčné ceny.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie