0

PHILIPS T10 X-tremeUltinon 6000k

  • Skladom
  • Výrobca: Philips
  • Kód produktu: PHILIPS T10 X-tremeUltinon 6000k
  • 15,80€Zdieľať

Skladom u externého dodávateľa. Na našom sklade vedia byť zvyčajne do 2-3 pracovných dní. Následne ich vieme expedovať na adresu uvedenú v objednávke.


LED žiarovka určená ako náhrada za klasickú autožiarovku T10 s ochranou proti skratu. Určené hlavne pre použitie v interiéri vozidla. Svetlo LED žiarovky je vyžarované pod uhlom 90 stupňov. Philips LED svieti nezávisle na polarite zapojenia. Použitý chip Luxeon LED 1W. Náhrada miesto W5W. Životnosť je 20 000h.


Náhrada bývalej série Philips X-treme Vision 6000k

Farba svetla: 6000k (studené biele svetlo)

Pätica: T10, W5W, 194

Príkon: 12V, 1W

Svietiaci výkon: cca 50 lumenov / kus

Predpokladaná životnosť: cca 20 000 hodín

Až o 80% menšia spotreba energie oproti klasickej halogénovej žiarovke

Konštrukcia odolná voči vibráciám 

Použitie: napr. interiérové svetlo, osvetlenie EČV

Plug and Play inštalácia

Cena je za pár (2 LED žiarovky v balení)


LED žiarovka slúži výhradne na použitie v automobile. Pri výmene sa odporúča meniť pár (2 LED žiarovky). Nie je dovolené dávať túto LED žiarovku do inej pätice ako je menovaná vyššie. Pri inštalácií sa nedotýkajte pracovných plôch LED čipoch, môžete tak nenávratne poškodiť LED žiarovku. Pri výmene žiarovku nechajte vychladnúť, inak sa môžete popáliť. 

Originálny výrobok. Predávame len výrobky priamo od výrobcu danej značky, žiadne čínske náhrady (mnohokrát dovezené cez Poľsko na SR). Originálne kópie často krát lákajú na podivne nízke bezkonkurenčné ceny.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie