0
 • -5% MTEC 9006 (HB4) Cosmos Blue White

MTEC 9006 (HB4) Cosmos Blue White

 • Akciová cena:

  23,60€

  Základná cena:

  24,90€

  Zľava:

  5%Zdieľať

Halogénové žiarovky série Cosmos Blue White sú skvelým doplnok ku xenónovým svetlometom. Produkujú svetlo, ktoré má reálne až 4750 kelvinov pri plnom výkone (farebnosť svetla). Sú bezkonkurenčne ,,najbelšie" žiarovky na európskom trhu. Ich modrasté svetlo je neporovnateľné napríklad s Osram alebo Philips. Z praktického hľadiska sú však tieto žiarovky skvelé výlučne na športové účely (zrazy a pod.). Ich výhodou je prekrásna modrasto biela farba svetla, ktorá neunavuje oči. Ich nevýhodou je zlá viditeľnosť v horšom počasí vzhľadom k neuveriteľnej modrastej farbe svetla, ktorá sa pohlcuje viac ako bežne žlté svetlo u bežne dostupných žiaroviek. Tak ako ostatné série MTEC halogénových žiaroviek, aj séria Cosmos Blue White sa vyznačuje kvalitným spracovaním, dlhou životnosťou, zvýšenou svietivosťou v porovnaní s bežne dostupnými halogénovými žiarovkami na trhu. Žiarovky Cosmos Blue White nie sú homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách. Na bežné jazdenie do tlmených, prípadne diaľkových svetiel skôr odporúčame sériu Super White. Žiarovky sú plnené xenónovým plynom.


Farba svetla: 4750K (modrasté biele svetlo)

Príkon: 12V, 55W

Svietiaci výkon: ako pri 100W žiarovkách (žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 40 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie