0

Doprava

Dodanie uskutočenných objednávok je riešené viacerými spôsobmi. Na výber je dodanie prostredníctvom Slovenskej pošty, Zásielkovne, kuriérskej spoločnosti DPD alebo osobným vyzdvihnutím. Dodať objednávku vieme v rámci územia Slovenskej republiky a Českej republiky. Platené formy poštovného v sume poštovného obsahujú aj balné, prípadne v sebe môžu obsahovať aj dobierkový príplatok.   

Dodanie objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty 1. triedou, kuriérom alebo ako balík na poštu v rámci Slovenskej republiky trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni. Dodanie objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty zo Slovenskej republiky do Českej republiky 1. triedou alebo ako balík na poštu trvá zvyčajne 3 - 6 pracovných dní. Dodať objednávku vieme aj prostredníctom takzvaných Z-Pointom spoločnosti Zásielkovňa (osobné vyzdvihnutie objednávky v rámci ich siete výdajných miest / predajní).  Spoločnosť Zásielkovňa v rámci Slovenskej a Českej republiky má vyše 3600 výdajných miest. Objednávky vieme doručiť aj prostredníctvom nami zazmluvnenej spoločnosti DPD. Dodanie formou kuriérskej spoločnosti trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni. Pri týchto typoch dodania objednávky využívame prioritne platby dobierkami alebo sekundárne bezhotovostné transakcie, formou prevodov peňazi vopred za objednávku ešte pred odoslaním objednávky. Objednávky sú pri sekundárnom type platby odosielané až po prijatí platby (je potrebné si vyžiadať variabilný symbol mailom alebo telefonicky, prípadne vám obratom variabilný symbol zašleme po prijatí návrhu na objednávku).. 

V prípade prevzatia tovaru osobne sa poštovné neplatí. Osobný odber je možný na predajni Autosave, s.r.o., prevádzka Žilina, ktorá sa nachádza v Žiline-Bytčici (klikni na odkaz pre zobrazenie mapy). Na tejto predajní je možné za objednávku zaplatiť len v hotovosti (daňový doklad zasielame na Vami poskytnutú mailovú adresu z objednávky po vyzdvihnutí objednávky elektronicky) alebo prevodom uskutočneným po vytvorení objednávky (je potrebné si vyžiadať variabilný symbol mailom alebo telefonicky, prípadne Vám obratom variabilný symbol zašleme po prijatí návrhu na objednávku).

Číslo bankového účtu: IBAN: SK31 0200 0000 0033 9592 2053

Variabilný symbol: je potrebné jeho predošlé vyžiadanie (mailom, telefonicky), prípadne Vám obratom variabilný symbol zašleme po prijatí návrhu na objednávku