0

O nás

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a predajom autoosvetlenia japonskej prémiovej značky MTEC, dovozom a predajom prémiového LED autoosvetlenia značky CREE®. Postupne však rozširujeme ponuku prémiových produktov z oblasti autoosvetlenia, taktiež aj v sekcii doplnkov a príslušenstva, či už pre vás alebo vaše vozidlá. Je pre nás dôležité, aby ľudia využívajúci nami predávané produkty boli spokojní, preto sa pri prípadnej konzultácii snažíme produkty prispôsobiť na mieru každému z vás. Pôsobíme na trhu od roku 2014 a pojem ,,mtecsvietenie" sa stálo v očiach mnohých motoristov synonymom kvality a spokojnosti. Poskytujeme rýchlu, kvalitnú a profesionálnu podporu našim zákazníkom a ponúkame len overené a kvalitné produkty. U nás si naši zákazníci môžu byť istí, že kupujú len originály s ktorými je spojená len najvyššia kvalita. 


Náš zákazník nikdy nebude našim pánom. Je to náš priateľ, ktorému sa vždy budeme snažiť prispôsobiť ponuku produktov na mieru.


Automotive DK, s.r.o.

Hrnčiarska 1618/38

091 01 Stropkov

Na tejto adrese sa NENACHÁDZA kamenná predajňa. Osobný odber, konzultácie sa riadia obchodnými podmienkami (viď. Doprava). 


IČO: 47 952 962

DIČ: 2024158774

Vložka číslo:  30947/P 

Nie sme platcovia DPH