0
 • -7% MTEC 9006 (HB4) Golden Style

MTEC 9006 (HB4) Golden Style

 • Akciová cena:

  20,40€

  Základná cena:

  21,90€

  Zľava:

  7%Zdieľať

Halogénové žiarovky série Golden Style sú výborným riešením, ak potrebujete ostré zlatožlté svetlo. Veľkou výhodou zlatožltého svetla je jeho agresívnosť, ktorú využijete hlavne za dažďa alebo hmly. Žiarovky Golden Style nepoznajú kompromis a sú skvelým pomocníkom hlavne do hmlových svetlometov. Svoje využitie nájdu kľudne aj ako diaľkové, prípadné tlmené svetlá. Tak ako ostatné série MTEC halogénových žiaroviek, aj séria Golden Style sa vyznačuje kvalitným spracovaním, dlhou životnosťou, zvýšenou svietivosťou v porovnaní s bežne dostupnými halogénovými žiarovkami na trhu. Žiarovky Golden Style nie sú homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách. 


Farba svetla: 3300K (zlatožlté svetlo)

Príkon: 12V, 55W

Svietiaci výkon: ako pri 100W žiarovkách (žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 40 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)


Video - Ukážka MTEC 9006 (HB4) Golden Style v hmlových svetlometoch 


Poznámka: Pri výbere halogénových žiaroviek do hlavných svetiel majte na pamäti, čo od daných žiaroviek vyžadujete. Autožiarovky Golden Style sú určené na špecifické účely a používanie. Pre ľudí žiadajúcich ,,vysokú svietivosť" máme v ponuke série Ultra Boster +150% a sériu Diamond White. Pre ľudí žiadajúcich ,,diskrétnejšiu bielu farbu" na denné používanie máme v ponuke sériu Super White.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie