0
 • -10% CREE® H21W Canbus - pár

CREE® H21W Canbus - pár

 • Skladom
 • Výrobca: CREE®
 • Kód produktu: CREE® H21W Canbus
 • Akciová cena:

  37,90€

  Základná cena:

  41,90€

  Zľava:

  10%Zdieľať

Unikátne LED žiarovky od svetoznámeho výrobcu. Svietiacu časť LED žiarovky tvoria momentálne najvyspelejšie CREE® LED čipy. CREE® vyvíja a vyrába LED čipy a LED diódy, ktoré dosahujú najvyšší stupeň účinnosti v tomto odvetví a vytvára takto úplne nový trhový segment s osvetľovacími zdrojmi. LEDky sú vybavené CREE® čipmi série XB-D.

Predávame len nami overené produkty, tieto CREE® LED vynikajú vysokou spoľahlivosťou a takmer nulovou reklamovanosťou. Tieto LED žiarovky sú priamou náhradou za 55W halogénové žiarovky, čo znamená, že by nemalo dôjsť k výskytu chýbových hlášok vypálenej žiarovky. 


Farba svetla: 6000k

Pätica: H21W, BAY9s

Napájanie: 12V

Príkon: 6x 5W vysokosvietých XB-D CREE® LED čipov

Pracovný výkon: 30W

Svietivosť: cca 800 lumenov / kus

Pracovná teplota: od -40°C až 105°C

Nízka spotreba energie

Predpokladaná životnosť: cca 20 000 prevádzkových hodín

Použitie: cúvacie svetlo, parkovacie svetlo

Hliníkové telo pre lepší odvod tepla

Vstavané CANBUS rezistory (proti vypisovaniu chýb vypálenej žiarovky)

Plug and Play inštalácia

Cena je za pár (2 kusy)


LED žiarovka slúži výhradne na použitie v automobile. Pri výmene sa odporúča meniť pár (2 LED žiarovky). Nie je dovolené dávať túto LED žiarovku do inej pätice ako je menovaná vyššie. Pri inštalácií sa nedotýkajte pracovných plôch LED čipoch, môžete tak nenávratne poškodiť LED žiarovku. Pri výmene žiarovku nechajte vychladnúť, inak sa môžete popáliť. Odporúčame zveriť výmenu do autorizovaného/neautorizovaného autoservisu. 

Aj napriek veľmi silnému CANBUSU sa pri niektorých vozidlách môže občasne vyskytnúť chybová hláška. Riešením je buď vypnutie kontroly konkrétnej vypálenej žiarovky cez OBD panel vozidla, prípadne zakúpenie 100% originálneho adaptéra proti vypisovaniu chýb (hlavne pre značky vozidiel Audi, VW, Seat). Ďakujeme za zakúpenie produktu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie