0
 • -7% MTEC 9006 (HB4) Super White

MTEC 9006 (HB4) Super White

 • Akciová cena:

  19,50€

  Základná cena:

  20,90€

  Zľava:

  7%Zdieľať

Halogénové žiarovky Super White sú najpredávanejšou sériou. Sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svietiť pekne na bielo pri zachovaní veľmi dobrej viditeľnosti. Ich hlavnou výhodou je, že neunavujú oči ako bežne dostupné ,,žlté žiarovky" a dodajú vášmu automobilu moderný vzhľad. Nevýhodu majú v zlom počasí vzhľadom k bielej farbe, ktorú bežne dostupné žiarovky nedosahujú. Tak ako ostatné série MTEC halogénových žiaroviek, aj séria Super White sa vyznačuje kvalitným spracovaním, dlhou životnosťou, zvýšenou svietivosťou v porovnaní s bežne dostupnými halogénovými žiarovkami na trhu. MTEC uvádza reálne kelviny, takzvanú farebnosť produkovaného svetla. Zaručujú viac bielej farby ako konkurenti ostatných značiek. Žiarovky Super White  homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách (tvrdenie výrobcu, nemajú vyrazenú homologizačnú známku na obruči žiarovky). Žiarovky sú plnené xenónovým plynom.


Farba svetla: 4350K (OEM biele svetlo)

Príkon: 12V, 55W

Svietiaci výkon: ako pri 100W žiarovkách (žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 45 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)


Poznámka: Pri výbere halogénových žiaroviek do tlmených hlavných svetiel majte na pamäti, čo od daných žiaroviek vyžadujete. Biele svetlo je síce krásne, no v tlmených hlavných svetlách nie je určené pre každého. Je to hlavne z dôvodu inej odrazivosti a pohlcovania bielej farby svetla prostredím (je potrebné vedieť, čo od ,,bielych" žiaroviek môžete očakávať v horšom počasí, napríklad za dažďa). Bielemu svetlu môžu na pocitovom svetelnom výkone uberať dokonca aj niektoré zle naprojektované svetlá moderných automobilov s šošovkovým typom svetiel. Pre ľudí žiadajúcich vysokú svietivosť máme v ponuke sériu Diamond White (komplexné žiarovky pre všetkých).  


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie