0
 • -6% MTEC H7 Ultra Booster +150%

MTEC H7 Ultra Booster +150%

 • Akciová cena:

  21,50€

  Základná cena:

  22,90€

  Zľava:

  6%Zdieľať

Halogénové žiarovky série Ultra Booster +150% v sebe zahŕňajú všetko, čo by v sebe mali obsahovať komplexné špičkové halogénové autožiarovky. Ich 4100 kelvinov je zlatým farebným stredom, ak potrebujete žiarovky na dennodenné jazdenie do každého počasiaTak ako ostatné série MTEC halogénových žiaroviek, aj séria Ultra Booster +150% sa vyznačuje kvalitným spracovaním. MTEC / MARUTA Ultra Booster +150% spolu so sériou autožiaroviek Diamond White patria k najkomplexnejším MTEC halogénovým žiarovkám. Táto séria halogénových žiaroviek je nami odporúčaná obzvlášť do zle naprojektovaných svetiel niektorých modelov automobilov (kvôli svietivosti odporúčame použitie hlavne pre svetlá s šošovkami). Oceníte ich hlavne pre nadštandardnú životnosťou a vysokú svietivosť v porovnaní nie len s bežne dostupnými halogénovými žiarovkami na trhu, ale aj s ,,konkurentami" ostatných značiek. Autožiarovky série Ultra Booster +150% sú plnené xenónovým plynomsú homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách. 


Farba svetla: 4100k (jemné biele svetlo) - o 20% jasnejšie svetlo oproti bežným žiarovkám

Príkon: 12V, 55W

Svietiaci výkon: ako pri 100W žiarovkách (Žiarovky svietia až do vzdialenosti 200 metrov. Žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 40 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)


Poznámka: Pri výbere halogénových žiaroviek do tlmených hlavných svetiel majte na pamäti, čo od daných žiaroviek vyžadujete. Rozdiel medzi sériou Ultra Booster +150% a sériou Diamond White je v mierne lepšom dosvite série Ultra Booster +150% a mierne nižšou životnosťou série Ultra Booster +150% oproti sérii Diamond White. Tieto dve série sú si v konečnom dôsledku takmer vyrovnané. Ultra Booster +150% séria halogénových autožiaroviek je novším produktom (generačne) spoločnosti MTEC / MARUTA. Pre ľudí žiadajúcich ,,reálne biele farby" sú v ponuke série Super White a Cosmos Blue White.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie