0
 • -7% MTEC 9005 (HB3) Super White - NOVÁ VERZIA

MTEC 9005 (HB3) Super White - NOVÁ VERZIA

 • Akciová cena:

  19,50€

  Základná cena:

  20,90€

  Zľava:

  7%Zdieľať

Halogénové žiarovky Super White sú najpredávanejšou sériou. Sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú svietiť pekne na bielo pri zachovaní veľmi dobrej viditeľnosti. Ich hlavnou výhodou je, že neunavujú oči ako bežne dostupné ,,žlté žiarovky" a dodajú vášmu automobilu moderný svetelný vzhľad. Nevýhodu majú v zlom počasí vzhľadom k bielej farbe, ktorú bežne dostupné žiarovky nedosahujú. Tak ako ostatné série MTEC halogénových žiaroviek, aj séria Super White sa vyznačuje kvalitným spracovaním, dlhou životnosťou, zvýšenou svietivosťou v porovnaní s bežne dostupnými halogénovými žiarovkami na trhu. MTEC / MARUTA uvádza reálne kelviny, takzvanú farebnosť produkovaného svetla. Zaručujú viac bielej farby ako konkurenti ostatných značiek. Žiarovky Super White  homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách (tvrdenie výrobcu, niektoré pätice majú a niektoré nemajú vyrazenú homologizačnú známku na obruči žiarovky). Žiarovky sú plnené xenónovým plynom.


Farba svetla: 5500k (biele svetlo) - viac xenónového plynu oproti staršej verzii (staršia verzia emitovala 4350k)

Príkon: 12V, 65W

Svietiaci výkon: ako pri 130W žiarovkách (žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 40 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Vylepšená NOVÁ verzia, bezkonkurenčné biele svetlo oproti konkurencii 

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)


Poznámka: Pri výbere halogénových žiaroviek do tlmených hlavných svetiel majte na pamäti, čo od daných žiaroviek vyžadujete. Biele svetlo je síce krásne, no v tlmených hlavných svetlách nie je určené pre každého. Je to hlavne z dôvodu inej odrazivosti a pohlcovania bielej farby svetla prostredím (je potrebné vedieť, čo od ,,bielych" žiaroviek môžete očakávať v horšom počasí, napríklad za dažďa). Bielemu svetlu môžu na pocitovom svetelnom výkone uberať dokonca aj niektoré zle naprojektované svetlá moderných automobilov s šošovkovým typom svetiel. Pre ľudí žiadajúcich ,,vysokú svietivosť" máme v ponuke série Ultra Boster +150% a sériu Diamond White. Pre ľudí žiadajúcich farbu ,,LED osvetlenia" máme v ponuke sériu Cosmos Blue White.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie