0
 • -5% MTEC H1 100W Cosmos Blue White

MTEC H1 100W Cosmos Blue White

 • Akciová cena:

  24,60€

  Základná cena:

  25,90€

  Zľava:

  5%Zdieľať

Séria halogénových žiaroviek Cosmos Blue White je skvelým doplnok ku xenónovým svetlometom. Produkujú svetlo, ktoré má až 4750 kelvinov pri plnom výkone (farebnosť svetla). Sú bezkonkurenčne ,,najbelšie" žiarovky na európskom trhu. Ich modrasté svetlo je neporovnateľné napríklad s Osram alebo Philips. Z praktického hľadiska sú však tieto žiarovky skvelé výlučne na športové účely (zrazy a pod.). Ich výhodou je prekrásna modrasto biela farba svetla ktorá neunavuje oči. Ich nevýhodou je zlá viditeľnosť v horšom počasí vzhľadom k neuveriteľnej modrastej farbe svetla, ktorá sa pohlcuje viac ako bežne žlté svetlo u bežne dostupných žiaroviek. Žiarovky Cosmos Blue White nie sú homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách. Na bežné jazdenie do tlmených, prípadne diaľkových svetiel skôr odporúčame sériu Super WhiteŽiarovky plnené xenónovým plynom.


Farba svetla: 4750K (modrasté biele svetlo)

Príkon: 12V, 100W

Svietiaci výkon: ako pri 150W žiarovkách (žiarovky žiadnym spôsobom nepoškodzujú ochranný kryt svetla a elektroniku vozidla)

Dlhá životnosť (priemerná životnosť je približne 20 000 - 40 000 km v závislosti od podmienok používania, elektroinštalácie vozidla a pod.)

Materiál: quartzové sklo

Cena je za pár (2 halogénové žiarovky)


Poznámka: Pri výbere halogénových žiaroviek do tlmených hlavných svetiel majte na pamäti, čo od daných žiaroviek vyžadujete. Biele svetlo je síce krásne, no v tlmených hlavných svetlách nie je určené pre každého. Je to hlavne z dôvodu inej odrazivosti a pohlcovania bielej farby svetla prostredím (je potrebné vedieť, čo od ,,bielych" žiaroviek môžete očakávať v horšom počasí, napríklad za dažďa). Bielemu svetlu môžu na pocitovom svetelnom výkone uberať dokonca aj niektoré zle naprojektované svetlá moderných automobilov s šošovkovým typom svetiel. Pre ľudí žiadajúcich ,,vysokú svietivosť" máme v ponuke série Ultra Boster +150% a sériu Diamond White. Pre ľudí žiadajúcich ,,diskrétnejšiu bielu farbu" na denné používanie máme v ponuke sériu Super White.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie