0
 • -16% 5630 SMD, T10 Canbus

5630 SMD, T10 Canbus

 • Akciová cena:

  13,90€

  Základná cena:

  16,50€

  Zľava:

  16%Zdieľať

Tieto LED žiarovky v pätici T10 využívajú technológiu LED čipov typu SMD 5630. LED čip 5630 má 3-násobné vyššiu svietivosť ako LED čip SMD 5050. LED žiarovky sú použiteľné v interiéri aj exteriéri vozidla. Sú odolné voči otrasom, vlhku a prepätiu. 


Farba svetla: 6000K (studené biele svetlo)

Pätica: T10, W5W, 194

Napájanie: 12V

Svietiaci výkon: cca 180 lumenov / kus

Nízka spotreba energie

Zosilnená konštrukcia proti vibráciám 

Plastovo-hliníkové telo pre lepší odvod tepla

Vstavané CANBUS rezistory (proti vypisovaniu chýb vypálenej žiarovky)

Použitie: napr. osvetlenie EČV, parkovacie svetlo, interiér

Plug and Play inštalácia

Cena je za pár (2 LED žiarovky v balení)


LED žiarovka slúži výhradne na použitie v automobile. Pri výmene sa odporúča meniť pár (2 LED žiarovky). Nie je dovolené dávať túto LED žiarovku do inej pätice ako je menovaná vyššie. LED žiarovka má polaritu, ak nesvieti, vložte žiarovku do pätice opačným spôsobom. Pri inštalácií sa nedotýkajte pracovných plôch LED čipoch, môžete tak nenávratne poškodiť LED žiarovku. Pri výmene žiarovku nechajte vychladnúť, inak sa môžete popáliť. Odporúčame zveriť výmenu do autorizovaného/neautorizovaného autoservisu. 

Aj napriek veľmi silnému CANBUSU sa pri niektorých vozidlách môže občasne vyskytnúť chybová hláška. Riešením je buď vypnutie kontroly konkrétnej vypálenej žiarovky cez OBD panel vozidla, prípadne zakúpenie 100% originálneho adaptéra proti vypisovaniu chýb (hlavne pre značky vozidiel Audi, VW, Seat). Ďakujeme za zakúpenie produktu. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Štítky:

oem led t10 5630. smd canbus