0
 • -14% 4014 SMD, 31mm Canbus

4014 SMD, 31mm Canbus

 • Skladom
 • Výrobca: XILLA
 • Kód produktu: 4014 SMD, 31mm Canbus
 • Akciová cena:

  5,90€

  Základná cena:

  6,90€

  Zľava:

  14%Zdieľať

Žiarovky v sulfidovej pätici využívajú technológiu SMD LED čipov. Dosahujú vysokú svietivosť avšak nevyznačujú sa prílišnou spoľahlivosťou. LED žiarovky tohto typu zvyknú po pár týždňoch/mesiacoch postupne odchádzať. 


Farba svetla: 6000K

Pätica: C3W, sulfid 31mm

Napájanie: 12-24V 

Svietiaci výkon: cca 160 lumenov / kus

Nízka spotreba energie

Použitie: napr. osvetlenie EČV, interiér, otváranie kufra

Plug and Play inštalácia

Cena je za KUS (je potrebné naklikať si počet kusov, ktorí potrebujete)


LED žiarovka slúži výhradne na použitie v automobile. Pri výmene sa odporúča meniť pár (2 LED žiarovky). Nie je dovolené dávať túto LED žiarovku do inej pätice ako je menovaná vyššie. LED žiarovka má polaritu, ak nesvieti, vložte žiarovku do pätice opačným spôsobom. Pri inštalácií sa nedotýkajte pracovných plôch LED čipoch, môžete tak nenávratne poškodiť LED žiarovku. Pri výmene žiarovku nechajte vychladnúť, inak sa môžete popáliť. Odporúčame zveriť výmenu do autorizovaného/neautorizovaného autoservisu. 

Aj napriek veľmi silnému CANBUSU sa pri niektorých vozidlách môže občasne vyskytnúť chybová hláška. Riešením je buď vypnutie kontroly konkrétnej vypálenej žiarovky cez OBD panel vozidla, prípadne zakúpenie 100% originálneho adaptéra proti vypisovaniu chýb (hlavne pre značky vozidiel Audi, VW, Seat). Ďakujeme za zakúpenie produktu. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie