0
 • -19% MTEC D1S GE kapsule 4500k

MTEC D1S GE kapsule 4500k

 • Akciová cena:

  85,00€

  Základná cena:

  105,00€

  Zľava:

  19%Zdieľať

Séria xenónových výbojok MTEC tvorí špičku svietenia v automobilovom priemysle. Xenónové výbojky sú vyrábané s GE horákmi (kapsulami), čo je kvalita, ktorej môžete zaručene dôverovať. Vyznačujú sa najvyššou možnou svietivosťou aká sa pri xenónových výbojkách dá dosiahnuť. Disponujú taktiež veľmi jasnými a sýtymi farbami a to všetko pri nižšej spotrebe energie. Taktiež sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a životnosťou. Výbojky MTEC majú spomedzi konkurencie špičky svietenia najsýtejšie a najkrajšie farby. Počet reklamácií sa blíži k nule. Xenónové výbojky MTEC homologizované pre premávku na pozemných komunikáciách. 


Farba svetla: 4500k (OEM biele svetlo)

Príkon: 35 +/- 3 W

Menovité napätie: 85 +/- 17 V 

Svietiaci výkon: po 1. sekunde 800 lm, po 60. sekundách 3200 lm +/- 450 (max. do 3650 lm)

Životnosť: predpokladaná na 3500 hodín

Materiál: kremičité brúsené sklo neobsahujúce ortuť

Inštalácia: Plug and Play (otvoríš a nasadíš) 

Cena je za KUS (Minimálna objednávka sú 2 kusy. Je potrebné naklikať si vždy PÁRNY počet kusov.)


Tieto xenónové výbojky majú originál GE horáky, preto si ich nezamieňajte s lacnejšími verziami výbojom MTEC. GE horáky zabezpečujú silnejšie a sýtejšie svetlo. Nakoľko sú výbojky MTEC vyrábané z kremičitého skla neobsahujúceho ortuť, nezaťažujú životné prostredie.


Pri výmene xenónových výbojok odporúčame meniť súčasne obe xenónové výbojky. Odporúčame tak z toho dôvodu, že pri výmene novej xenónovej výbojky by bol viditeľný farebný rozdiel a intenzita svetla medzi novou a čiastočne vysvietenou druhou výbojkou. Ďalším dôvodom je aj približne rovnaká životnosť výbojok, takže treba počítať, že v blízkej budúcnosti sa vypáli aj druhá. 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie